Dercos s Aminexilem pro ženy

Dercos s Aminexilem pro ženy Tento přípravek je vlasová regenerační kúra pro ženy trpící vypadáváním vlasů. Složení tohoto přípravku je uzpůsobeno tak, aby byly obnoveny jak vlasové kořínky (uvolněním ztuhlé kolagenové tkáně okolo kořínků), tak posílilo zdravý růst vlasů (napomáhá zevnitř obnově vlasu, který se pak stává zdravější, silnější a odolnější.

Kromě Aminexilu, který působí na kolagenové pouzdro, přípravek také obsahuje 5 aktivních látek pro komplexní účinek a termální zklidňující vodu, která pomáhá uklidnit podrážděnou pokožku.

Přípravek by měl být pro optimální výsledek používán minimálně třikrát týdně (nejlépe však každý den) po dobu dvou měsíců, zopakovat by se kúra měla zhruba dvakrát ročně. Použití je velmi snadné, nejprve se nasadí aplikátor, který protrhne ochrannou fólii, poté přípravek aplikujete ke kořínkům vlasů .

Přípravek byl testován ženami ve věku od třiceti do 55 let, po šestitýdenní aplikaci 76% testovaných žen potvrdilo, že zaznamenalo pozitivní účinek na padání vlasů, 80% z nich pak uvedlo, že jejich vlasy zesílily a zvětšil se jejich objem. Přípravek nemastí ani neslepuje vlasy.

Dercos s Aminexilem pro ženy - eshop

Cena: 1435,- Kč - koupit Dercos s Aminexilem pro ženy v ověřeném e-shopu


Náš tip

Přípravky na podporu růstu vlasů od 97 Kč