Folixil Plus pro muže 60 tablet

Folixil pro muže Přípravek Folixil Plus je určen pro muže, kteří trpí nadměrným vypadáváním vlasů – přemírou testosteronu, který se přeměňuje na tzv. DHT (přemíra testosteronu u lidí s vrozenou dispozicí pro vypadávání vlasů způsobuje, že vlasy slábnou a kořínky, kterým není dodávána potřebná energie se poškozují), proti kterému působí směsí rostlinných látek blokující nežádoucí enzym způsobující vypadávání vlasů.

Kromě těchto látek jsou v přípravku obsaženy další účinné látky, které obnovují přirozený růst vlasů, vlasy posiluje a podporuje také tvorbu vlasů nových. Díky tabletám jsou tyto látky dostávány rovnou do organismu a mohou tak lépe působit přímo na pokožku hlavy a vlasové kořínky.

Přípravek Folixil Plus je určen spíše mužům, kteří nemají ještě úplnou pleš a vlasy jim stále rostou, ale jejich kvalita se zhoršuje, vlasy jsou tenčí a slabé, nebo mužům, kterým se dělají tzv. kouty. Nejvíce tedy Folixil působí na muže, kteří mají vlasy ještě v růstové fázi – tedy muže mladší (zhruba 18 – 40 let). Pokud už vlasy v růstové fázi nejsou, pak přípravek působí pouze na tu část vlasů, jejichž růst je stále ještě zachován. Přípravek lze použít také k prevenci vypadávání vlasů. Tableta se užívá jedenkrát denně.

Kromě tablet se navíc doporučuje používat také šampón Folixil, který podpoří jejich účinek.

Folixil pro muže - eshop

Cena: 569,- Kč - koupit Folixil Plus pro muže v ověřeném e-shopu